In memoriam – András Buskó
2020.11.24.
„Nie mówię po polsku, ale my jesteśmy tu od 150 lat. A Wy kiedy przyjechaliście…”
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas nasz kolega, przyjaciel i polonijny działacz społeczny András Buskó.
25 listopada 2020 r. o godz 12.00 w Kościele Polskim na Kőbánya sprawowana będzie msza św. w intencji zmarłego.
Niech spoczywa w pokoju, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.
Może Ci się spodobać
Jeszcze w tym roku w Bemie! – Még az idén a Bemben!
2025.12.23.
Modernizacja ogrzewania
2022.02.08.